Portale Randkowe

Kiedy warto się zaangażować?

Na tak zadane pytanie nie ma jednej i konkretnej odpowiedzi. Często kiedy chcemy zaangażować się w nowy związek, dopada nas strach. Miłość nie jest równym uczuciem, nie można podzielić go na dwie równe połówki. Czasem jedna strona jest zaangażowana bardziej, a druga mniej, co nie zmienia faktu że obojgu zależy na związku.

Nie warto zamartwiać się na zapas, zastanawiać się czy wszystko ułoży się po naszej myśli. Kiedy zaczynamy kochać, powinniśmy dać porwać się uczuciu i zaufać własnej intuicji.

Miłość i związek – tutaj brak balansu

Ponieważ miłość nie ma balansu, nie można jej określić i wypośrodkować, często zastanawiamy się czy warto angażować się w coś nowego. Zwykle gdy jesteśmy po tzw. przejściach, gdy stare rany jeszcze nie do końca się zabliźniły, czujemy strach przed nową miłością.

Warto jednak pamiętać, że w życiu każdego człowieka raz jest lepiej a raz gorzej i nie warto myśleć jedynie przez pryzmat tych nieudanych związków i złamanego serca. Lepiej pozbyć się lęku przed nową miłością, nie zamartwiać się na zapas i zobaczyć co życie ma nam do zaoferowania.

Najlepszym miejscem do poszukiwania nowej przygody i miłości jest portal randkowy. Tutaj wielu singli czeka na wiadomość od Ciebie. Spróbuj pokonać strach i umówi się na randki online, w serwisie randkowym czeka na Ciebie wielka miłość.

Dodaj komentarz