Portale Randkowe

Chemia w związku

Skąd wiemy, że do siebie pasujemy? Tak naprawdę nie wiemy i nie należy udawać, że jest inaczej, bo z udawania w sferze miłości nigdy nie wychodzi nic dobrego.

Nie oznacza to jednak, że poruszamy się tutaj zawsze całkowicie po omacku. Wręcz przeciwnie. Wszystkie znajomości, z których może się coś narodzić, zawsze cechuje tak zwana chemia.

Czym jest chemia?

Chemia to określenie czegoś bardzo ulotnego. Czasami mówi się, że między dwiema osobami nawiązuje się nić porozumienia, ale w tym wypadku jest to coś więcej. Nie zawsze pojawia się to natychmiast.

Czasami trzeba nad tym trochę popracować, więc jeśli od razu nie iskrzy, nie należy tego traktować jako czerwonego światła dla jakiejkolwiek dalszej znajomości. Chemia jest bowiem umiejętnością i zarazem chęcią do jak najlepszego poznawania siebie.

Randki internetowe i portale randkowe są znakomitym środowiskiem, w którym może pojawiać się chemia. Rozmowa zaczyna się kleić. Rozmawiamy o wszystkim i o niczym, dowiadujemy się o sobie bardzo dużo i bez problemu skaczemy z tematu na temat.

Planowaliśmy iść spać o 23:00, ale już jest 2:00 i wciąż nie możemy się od siebie oderwać. To jest właśnie chemia – znakomity prognostyk na dalsze spotkania w świecie wirtualnym, a potem realnym.

Dodaj komentarz