Portale Randkowe

Budowanie poczucia własnej wartości

Warunkiem koniecznym do zbudowania udanego związku i tak naprawdę przepustką do dobrych spotkań online, jakimi są randki internetowe, jest wysokie poczucie własnej wartości. Nie jest to coś, co dałoby się tak po prostu sobie narzucić. Jest to bowiem nie tyle nasze poczucie, co cecha, którą wyrabiamy sobie przez długi trening negatywnych lub pozytywnych zachowań. Jeśli długo zachowujemy się w sposób negatywny, nasze poczucie wartości spadnie. Żeby wzrosło, trzeba się przełamać. Czasami to boli, ale wszystkie wysiłki przynoszą pozytywne rezultaty.

Udawaj, aż w to uwierzysz

Wysokie poczucie własnej wartości pozwala nam się samorealizować, a portal randkowy to miejsce właśnie do samorealizacji poprzez związki. Żeby zbudować poczucie wysokiej wartości, musimy robić to, co robią tacy właśnie ludzie: musimy wychodzić do świata, otwierać się na nowe wrażenia, na portale randkowe, wychodzić ze strefy komfortu i chłonąć świat.

Często jest to naprawdę trudne wyzwanie, zwłaszcza dla introwertyków, ale w tylko w taki sposób można przekonać samego siebie, że jest się osobą radzącą sobie ze światem. Bo o to właśnie tutaj chodzi – o branie świata za rogi i pokazywanie mu, że trzeba się z nami liczyć. Takie zachowanie zaczyna szybko wchodzić w krew, bo nawet jeśli czasami się sparzymy, nasz bilans będzie zawsze bardzo pozytywny.

Dodaj komentarz