Wykryto działanie AdBlocka!

Prawdopodobnie masz właczonego Adblocka. Korzystanie z bloga jest całkowicie darmowe. Jeśli jednak chcesz docenić prace autora, wyłacz blokowanie reklam dla tej witryny, aby jeszcze bardziej zmotywowac autora do dalszej pracy oraz częstszej publikacji artykułów.

Dziękuje :)

Treść główna bloga

Artykuły

[Konkurs] Napisz komentarz i wygraj szablon dla Joomli


KonkursZajmujesz się tworzeniem stron na podstawie Joomla CMS? Zapewne nie raz szukałeś/aś klarownych i przejrzystych szablonów dla różnego rodzaju projektów. Dziś, razem z naszymi partnerami – TemplateMonster Polska, chcielibyśmy przedstawić Wam konkurs, w którym możecie wygrać dowolny szablon dla Joomli. Jesteście zainteresowani? Zatem zapraszam do wzięcia udziału w konkursie.

Szablony dla Joomli

W Internecie istnieje bardzo dużo bezpłatnych szablonów dla Joomli, ale większość z nich ma wiele wad – brak pomocy technicznej, aktualizacji, problemy z funkcjonalnością. Dla tego często lepiej wybrać płatne rozwiązanie, żeby nie tracić swojego czasu i siły na poprawienie błędów, które ciągle pojawiają się pod czas używania szablonów.
TemplateMonster

TemplateMonster tworzy szablony Joomla od 2007 roku i przez długi czas zostały one poddane różnym zmianom. Na dzień dzisiejszy na stronie poświęconej Joomli przedstawiono około 1900 szablonów dla realizacji jakiegokolwiek projektu internetowego. Z pośród tych templatek można znaleźć rozwiązania w cenie od 150 do 400 złotych w zależności od potrzeb klientów, w tym funkcjonalności szablonów.

W 2015 roku specjaliści zaktualizowali templatki dla Joomli za pomocą metod innowacyjnych. Ta inicjatywa miała na celu rozszerzenie ich potencjału funkcjonalnego, co skutkowało przeniesieniem użytkownika na poziom zaawansowany. Jednymi z najlepszych wśród takich szablonów – templatki Pintex i Wegy.

TemplateMonster

Co można wygrać?

Dzięki naszemu konkursu 3 osoby mają możliwość wygrać dowolny szablon dla Joomli ze strony TemplateMonster Polska – http://www.templatemonster.com/pl/type/szablony-joomla/ i korzystać się z niego całkowicie za darmo w celu realizacji własnego projektu.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać komentarz pod podanym artykułem: Ja chcę otrzymać szablon #taki_taki dla tego i tego. Na przykład, Ja chcę otrzymać szablon #53665 dla realizacji swego sklepu internetowego.

Czas trwania konkursu to jeden tydzień. Konkurs rozpoczyna się dnia 22 kwietnia 2015 roku,a kończy dokładnie tydzień później, czyli 29 kwietnia 2015 roku o godzinie 12.00.

Po tym czasie zostanie zamieszczony osobny artykuł informujący o zakończeniu konkursu oraz osobach, które wygrały. Trzej zwycięzcy zostaną wyłonieni w sposób losowy spośród komentarzy pod tym artykułem.
Pliki z danym szablonem zostaną wysłane na skrzynki pocztowe trzech zwycięzców, dlatego bardzo ważne jest, aby w komentarzu podać swój prawdziwy adres E-mail(nie jest publiczny) oraz dowolny numer szablonu, który chciałbyś/chciałabyś wygrać. Dodatkowo należy pamiętać, że każdy czytelnik może napisać tylko jeden komentarz.

Powodzenia!

 • sebag23

  „dowolny number szablonu” number? 😉

 • xQu

  Konkurs nie dla mnie, bo nie korzystam z JOOMLA, ale na bloga będę zaglądał 😉

 • Ja chcę otrzymać szablon #52313 dla nowego artykułu na WebKrytyku ^^

 • Ja chcę otrzymać szablon #53641 dla własnych planów przejęcia władzy nad światem 😉
  Tylu chętnych, że będzie ciężko

 • Daniel Golub

  To ja poproszę numer #48888
  Fajny, kolorowy na pewno się przyda 😉
  Pozdrawiam komentujących 😉

 • Fluos

  By wygrać komentarz potrzebny,
  a ja jestem lekko walnięty i tym przejęty.
  Potrzebuję szablonu #53529 do swych planów (Sport, transmisje).
  Niecnych, zacnych by pokonać złych Panów.
  Fajnie by było gdyby się udało, bo takiego sukcesu w życiu mi zawsze… Brakowało.

  • @fluos:disqus napisz mi wiadomość na gg lub na maila ze swoim adresem E-mail.

 • mrolin

  Wierszyk mi się taki plącze
  aż się do dyskusji włączę.
  Konkurs też ciekawy (nawet)
  chociaż nie ma tu zabawek.
  Jednak szablon też się przyda,
  bo z tym czasem ciężko bywa.
  Szablon #: 52842 mnie zachwyca

  jest on prawie jak z księżyca.
  A na koniec rymów braknie,
  moja elokwencja blaknie,
  więc miłego dnia Ci życzę,
  na przychylność bardzo liczę.

 • Mateusz Milewski

  Ja chcę otrzymać szablon #51274 dlatego, że tak.

  • @mateusz_milewski:disqus napisz mi wiadomość na gg lub na maila ze swoim adresem E-mail.